Onderzoek-st-ers

Hou Control (PC) of Command (Mac) ingedrukt om meerdere thema's te selecteren.

De Bus Sofie

Universiteit: Vrije Universiteit Brussel
sofie.de.bus@vub.ac.be

vub.ac.be/SCRI/index.php?page=bio&pid=62

De Craene Valerie

Universiteit: Katholieke Universiteit Leuven
Valerie.Decraene@kuleuven.be

https://slowscience.be/contributors/valerie-de-craene/

De Ganck Julie

Universiteit: Université Libre de Bruxelles
jdeganck@ulb.ac.be

ulb.academia.edu/DeGanckJulie

De Graeve Katrien

Universiteit: Universiteit Gent
katrien.degraeve@ugent.be

culturegender.ugent.be/en/researchers/katrien

De Koster Margo

Universiteit: Vrije Universiteit Brussel
margo.de.koster@vub.ac.be

research.vub.ac.be/urban-history/margo-de-koster

De Langhe Sofie

Universiteit: Universiteit Gent
sofie.delanghe@ugent.be

https://research.flw.ugent.be/nl/sofie.delanghe

De Metsenaere Machteld

Universiteit: Vrije Universiteit Brussel
machteld.de.metsenaere@vub.ac.be

research.vub.ac.be/history/machteld-de-metsenaere

De Meyer Sara

Universiteit: Universiteit Gent
SaraA.DeMeyer@UGent.be

icrhb.org/staff/ms-sara-de-meyer

De Munter Agnes

Universiteit: Katholieke Universiteit Leuven
agnes.demunter@ppw.kuleuven.be

kuleuven.be/wieiswie/nl/person/00019177

De Nanteuil Matthieu

Universiteit: Université catholique de Louvain
matthieu.denanteuil@uclouvain.be

uclouvain.be/matthieu.denanteuil

De Paermentier Els

Universiteit: Universiteit Gent
Els.DePaermentier@UGent.be

https://research.flw.ugent.be/nl/els.depaermentier

De Smaele Henk

Universiteit: Universiteit Antwerpen
henk.desmaele@uantwerpen.be

ua.ac.be/main.aspx?c=henk.desmaele

Debruyne Emmanuel

Universiteit: Université catholique de Louvain
emmanuel.debruyne@uclouvain.be

uclouvain.be/emmanuel.debruyne

Debusscher Petra

Universiteit: Universiteit Antwerpen
petra.debusscher@uantwerpen.be

https://uantwerpen.be/nl/personeel/petra-debusscher/

Debuysere Loes

Universiteit: Universiteit Gent
loes.debuysere@ugent.be

menarg.ugent.be/staff/loes-debuysere

 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
 
Made by Rekall Design